Dijital Baskı

Folyo Baskı Hizmetleri

Folyo Baskı Hizmetleri

Folyo Baskı Hizmetleri, hem iç mekan, hem de dış mekanlarda çok sık kullanılan dijital baskı yöntemlerinden birisidir. Folyo baskının bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise kullanım sürelerinin uzun ve maliyetlerinin düşük olmasıdır. 

Folyo Baskı Hizmetleri

Folyo Baskı Hizmetleri talepleriniz için bizi hemen arayabilir ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Folyo baskı  hizmetleri iç mekân kullanımında organik denilen su bazlı boyalar, dış mekân kullanımında ise genelde solvent özlü boyalar kullanılır.

Yapıştırılacağı zeminin temiz ve düz olması gerekir. Zemin olarak genelde plastik özlü polikarbon, pleksi, dekota, alüminyum, sac  gibi sert malzemeler kullanılır. Folyonun, baskı makinesinden çıktıktan sonra birkaç saat dinlenmesi gerekir. Eğer iç mekân için basılmışsa laminasyon yapılması zorunludur. Dış mekân olarak basılmış ise laminasyon zorunlu değildir, kişinin tercihine kalmıştır. Bunun dışında uygulamaya hazırdır

Folyo Baskı Nedir ?

Folyo baskı genelde dijital baskı işlerinde kullanılan, yapışkanlı, PVC  esaslı bir malzemedir. İç ve dış mekânda rahatça kullanılabilir. Bunların dışında tanıtım yapmak isteyen her alanda  kullanılabilir.

2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Folyo Baskı Hizmetleri

Folyo Baskı Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım alanına göre farklı folyo baskı çeşitleri vardır. Bunlar ;

 1. Araç Kaplama (cast) Folyoları: Genelde araç üstü reklam işlemlerinde kullanılan folyo çeşididir. Çok ince ve esnek bir yapıya sahiptir.
 2. Kesim Folyoları: Silikon kaplı bir kâğıdın üzerine ince olacak şekilde PVC uygulanan bir malzemedir. Kendinden yapışkanlı olan bu malzemenin raf ömrü 2 ila 5 yıl arasında değişmektedir. Parlak ve mat olmak üzere iki çeşidi vardır.
 3. Mıknatıslı Folyo : Genellikle magnet, reklam tabelası ve display malzemesi olarak kullanılmaktadır. Kolay kesilen, sorunsuz işlenen, her türlü eğilip bükülen, üzerine baskı çeşitleri uygulanabilen çok yönlü bir malzemedir.
 4. Reflektif Folyo: Gece herhangi bir kaynaktan gelen ışığı geri yansıtan folyo çeşididir. Yaklaşık 10 çeşit renk alternatifi ile üretilmektedir. Baskı yapılabilen ve yapılamayan olmak üzere iki çeşidi bulunmaktadır. Baskı yapılanlar yalnızca beyaz renkte üretilmektedir ve yüzeyi çok parlaktır. Aynı zamanda dijital baskı ile birlikte şeffaf yağlı boya kullanılmakta ve üzerine sıcak baskı yapılabilmektedir. Baskı yapılamayan reflektif folyo ise çeşitli renk seçenekleri olan, güçlü parlak yüzeyiyle baskıya uygun olmayan bir folyo türüdür. Her iki tür folyonun üzerine de çizim ve işlem yapılabilmektedir.
 5. Fotolümen (gece ışık veren) Folyo : Karanlık ortamda ışık veren folyo türüdür. Bu nedenle de uyarı ve ikaz levhalarında sıkça tercih edilmektedir.
 6. Transparan  Şeffaf Folyo: Folyonun şeffaf olanıdır. Üstelik istenildiği zaman yapıştırıldığı zemine zarar vermeden kolayca çıkarılabilir, su ve rutubetten etkilenmez. Farklı renk, ölçü ve desenlerden oluşan yüzlerce çeşidi vardır. 

Folyo Baskı Nerelerde Kullanılır?

Folyo baskı, diğer baskı ürünlerine nazaran ekonomik olması nedeniyle alışveriş merkezlerinde, okullarda, marketlerde, elektronik eşya mağazalarında, yapı marketlerinde, hastane, cafe ve restoranlarda güvenle kullanılabilir.

Çok geniş bir kullanım ağı bulunan folyo baskılar aslında dikkat çekiciliği sayesinde tanıtım yapmak isteyen her alanda  kullanılabilir

Folyo Baskı Hizmetleri Örnek Çalışmaları

Folyo Baskı Hizmetleri için örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Folyo Baskı Hizmetlerinin Avantajları

Folyo baskı modellerinin başlıca avantajları şunlardır:

 • İstenilen boyutta üretilmesi ve çok yer kaplamaması sayesinde her alanda kullanılabilir.
 • Çok farklı tasarım özellikleri vardır. Bu sayede her sektörde kullanılabilir.
 • Oluşturulan çerçeve üzerine istenilen her türlü görsel ve poster kolayca takılıp çıkarılabilir.
 • Işığı yansıtma özelliği olmadığından parlama yapmaz. Böylece içerisindeki görsel çok daha net şekilde görülebilir.
 • Maliyet açısından uygundur.
 • Dayanıklıdır ve uzun vadede sorunsuz kullanım sağlar.
 • Kaliteli ve şık bir duruş sunan modeller, her alana kolayca taşınabilir.
 • Kurulum için servis gerektirmez. Kolayca sökülüp takılması yanı sıra reklam görseli istenilen anda değiştirilebilir.
 • Farklı hava koşullarına dayanıklı olan folyo baskılar çeşitleri olduğundan, istenildiği zaman açık havada da kullanılabilir.
 • Demonte şekilde satışa sunulduğu için istenilen her an tekrar tekrar sökülerek yeniden birleştirilir ve kullanılacağı alana yeniden monte edilebilir.
FOLYO BASKI TANITIM VİDEOMUZ

Baskı işlerinde uzman deneyim

2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Hakkındaki Videoyu Oynat İstanbul Baskı Hizmetleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çatı Tabela Hizmetleri

Kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu ücretsiz sergileyebilirsiniz.

Işıklı Tabela Hizmetleri

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen gece ve gündüz tanıtım araçlarından

Fileli Kutu Harf Tabela

Krom ve ışıklı olması nedeniyle markanızı ve logonuzu daha fazla ön plana çıkartabilirsiniz

Eğer söz konusu olan tabela reklamı ise işinizi konusunda uzman Emsa Reklam ile çözebilirsiniz.

Neden Folyo Baskı Hizmetleri Tercih Edilir?

Folyo baskı ürünü size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili bir reklam ürünüdür. 

Sektörünüzün önde gelen markalarından biri olmak istiyorsanız, markanızın reklam yüzü olacak reklamınızı iyi seçmeniz gerekir. 

Folyo baskı hizmetlerinde bizi tercih etmeniz için 6 neden;

 • İnsan sağlığına dost su bazlı pigment mürekkepler ile baskı yapıyoruz.
 • 8 renk teknolojisi kullanıyoruz.
 • Son tenoloji baskı makinemizle hızlı ve orjinal baskılar ortaya çıkartıyoruz.
 • Bir buçuk metre eninde istediğiniz boyda baskıyı yapabiliyoruz.
 • Hızlı bir baskı makinesine sahip olduğumuz için siparişleriniz hızlı teslimat ile uyguluyoruz.
 • Güvenilir ve 20 yıllık iş tecrübesine sahip bir firmayız.
Kanvas Baskı Hizmetleri Keşif Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   Tüm reklam uygulamalarımızda İSG Hizmetleri uygulaması alarak ve KKD şartlarına büyük önem vermekteyiz.

   EMSA Reklam Hakkında

   EMSA REKLAM Kimdir?

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Baskı & Tabela

   Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

   Ön Keşif Hizmetleri

   Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

    

   Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

   Tabela Reklam Uygulamaları

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

   Dijital Baskı Uyglamaları

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir