Display Ürünleri

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları

Makam bayrakları özellikle resmi kurumlarda, parti ve belediyelerde sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Kullanılan yere ve makama uygun olarak birçok farklı şekilde tasarlanabilen makam bayraklarında bayrak kumaşı olan saten kumaş kullanmaktayız.

Bayrak baskılarında ise yüksek görüntü kalitesi için tekstil dijital baskı yöntemini kullanmaktayız. Bayrak direklerinde ise pirinç ve krom malzemeler kullanılmaktadır.

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları talepleriniz için bizi hemen arayabilir ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Makam bayrakları özellikle hedef kitlenize doğrudan ulaşmanızı kolaylaştıran, tanıtım yoluyla pek çok farklı mecrada yer alarak marka bilinirliğinizin artmasını sağlar. Bununla birlikte, teknolojiye kolay uyum sağlayan önemli bir reklam çeşididir.

İngilizce kelime anlamı “göstermek” olan bu ürünler, plastik, alüminyum ve metalden üretilen reklam/tanıtım ürünleridir. 

Makam Bayrakları

Makam Bayrakları Çeşitleri

Makam bayrakları için örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kanvas Baskı Hizmetleri

Genellikle tablolardan bilinse de hem iç hem de dış cephelerde sıklıkla kullanılan dijital baskı

Kompozit Cephe Kaplama

En çok tercih edilen, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir

Mesh Germe Sistemleri

Özellikle yapıların dış cephelerine farklı, özgür ve modern bir görünüm sağlayan reklam ürünüdür.

Makam Bayrakları Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.


  Bize Ulaşın

  KONUM

  Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
  Sultanbeyli/İstanbul

  P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

  Tüm uygulamalarımızda İSG Eğitimleri alarak KKD şartlarına büyük önem vermekteyiz.

  EMSA Reklam Hakkında

  EMSA REKLAM Kimdir?

  2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

  Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

  Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

  Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

  Baskı & Tabela

  Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

  Ön Keşif Hizmetleri

  Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

   

  Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

  Tabela Reklam Uygulamaları

  Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

  Dijital Baskı Uyglamaları

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir