Cephe Giydirme

Folyo Kaplama Hizmetleri

Folyo Kaplama Hizmetleri

Folyo kaplama hizmetleri markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabileceğiniz eşsiz bir reklam ürünüdür. Folyo kaplama markalara hem reklam yapma hem de mekanların eskimiş görüntülerini ekonomik bir şekilde saklama imkanı sunmaktadır.

Folyo Kaplama Hizmetleri

Tüm reklam, tabela, baskı talepleriniz için bizi hemen arayabilir ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Folyo kaplama reklam ürünümüz müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir cephe giydirme sistemidir. Folyo kaplama direkt olarak cephe üzerine uygulayabildiğimiz gibi aynı zamanda kompozit veya forex paneller üzerine de uygulama yapmaktayız

Folyo kaplama hizmeti; reklam sektöründe vitrinlerde, araç kaplamada, tabelalarda, cephe giydirme uygulamalarında uzun yıllardır tercih edilen bir malzemedir. 

Folyoyu diğer kağıt stickerlardan ayıran en büyük özelliği, yapıştığı yerden sökülmek istendiğinde yapışkanını bırakmamasıdır. Çok geniş renk yelpazesine sahip olan folyo uzun ömürlü bir malzemedir.

Folyo Kaplama Hizmetleri

Folyo Kaplama Nerelerde Kullanılır ?

Folyo kaplama hizmeti birçok alanda kullanılmaktadır. Reklam amaçlı kullanıldığı gibi, kapatıcılığı olduğundan maskeleme sektöründe ve kalıp sektöründe de kullanılır. 

Folyo Baskı; Firmaların katıldıkları Fuarlarda Ürünlerini tanıtmak amaçlı levhalarda, araçları üzerinde, tabelalarda, yönlendirme afişlerinde, kapı isimliklerinde, cam kaplamalarında kullanılır.

Folyo, PVC esaslı bir malzeme olup, yapışkanlıdır. Tozlu ve ıslak olmayan olmayan, prüzsüz bütün yüzeylere yapışabilir. Dayanıklılığı diğer PVC esaslı olmayan ürünlere oranla çok daha yüksektir.

Folyo Kaplama Kullanım Alanları

Bu reklam aracı pazar yeri, camii çevresi, han ve oteller gibi bir çok alanda kolayca fark edilebilir ve akılda kalıcı bir etki bırakabilir.  Diğe kullanım alanları ise;

 • ATM’ler veya AVM’ler
 • Otobüs durağı reklamları
 • Posterler veya Afişler
 • Tabelalar
 • Billboard’lar
 • Reklam Panoları
 • Taşıt giydirmeler

Folyo Kaplama Hizmetleri Örnek Çalışmaları

Örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Neden Folyo Kaplama Hizmetlerini Tercih Etmelisiniz?

Sektörünüzün önde gelen markalarından biri olmak istiyorsanız, markanızın reklam yüzü olacak reklamınızı iyi seçmeniz gerekir. 

Folyo kaplama reklam ürünü size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili bir reklam ürünüdür. 

Folyo kaplama özellikle hedef kitleye hitap eden reklam araçlarından biridir. Reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği reklam ürünüdür. 

Eğer söz konusu olan tabela reklamı ise işinizi konusunda uzman Emsa Reklam ile çözebilirsiniz.

Folyo Kaplama Hizmetleri Tanıtımı

Folyo Kaplama hizmetleri söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet edin. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile her zaman hizmetinizde olmanın gururunu yaşıyoruz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

One Way Vision Kaplama

Cam cephelere uygulanan eşsiz bir reklam ürünü olup, en çok tercih edilen reklam ürünüdür

Folyo Kaplama Hizmetleri

Markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabileceğiniz eşsiz bir reklam ürünüdür.

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum harf tabela ile markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabilirsiniz.

Keşif Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Baskı ve tabela çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri Kişisel Koruyucu Donanım şartlarına büyük önem vermekteyiz.

   EMSA Reklam Hakkında

   EMSA REKLAM Kimdir?

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Baskı & Tabela

   Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

   Ön Keşif Hizmetleri

   Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız ya da iletişim hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

   Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

   Tabela Reklam Uygulamaları

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

   Dijital Baskı Uyglamaları

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir