Tabela Hizmetleri

İstanbul Tabela Reklam, Dijital Baskı

İstanbul Tabela Reklam, Dijital Baskı

İstanbul tabela reklam, dijital baskı, eczane tabelası, totem tabela, ışıklı tabela hizmetlerinde 2008’den bu yana en uygun fiyat garantisi ile hizmet veriyoruz. Tabela reklam, dijital baskı, kutu harf reklam uygulamalarında kalite önceliğimizdir.

İstanbul Tabela Reklam, Dijital Baskı Hizmetleri

Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri sunar. Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz. Çünkü Emsa Reklam, normal bir serviste bulamayacağınız özellikli malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

İstanbul Tabela Reklam, Dijital Baskı

Tabela Reklam Hizmetlerimiz

Tabela Reklam Hizmetlerimiz ve Dijital Baskı hizmetlerimiz ile firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ediyoruz. Bununla birlikte sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

İstanbul Tabela Reklam uygulamalarımız ile firmanızın tanıtım ve reklam afişlerini kurumsal kimliğinizle birlikte tanıtabilirsiniz. Görsel veya metinlerin tabela materyalleri üzerine basılması tekniği olarak bilinentabela reklamı uygulamaları;

Tabela Reklam Hizmetleri;

 1. Işıklı Tabela Hizmetleri
 2. Çatı Tabela Hizmetleri
 3. Işıksız Tabela Hizmetleri
 4. Totem Tabela Hizmetleri
 5. Eczane Tabelası

İstanbul tabela reklam olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli hizmet vermekteyiz. Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından tabela reklamı uygulamalarımızı kullanabiliriniz. Bununla birlikte İstanbul’da tabela reklamı tanıtımlarınızla ile işletmenizin reklamını yapabilirsiniz.

İstanbul Tabela Reklam, Dijital Baskı

Işıklı Tabela Hizmetleri

Işıklı tabela hizmetlerimizin müşterilerimiz tarafından tercih edilmesinin nedeni ışıklı olmalarıdır. Hem gündüz hem de gece markaların reklamını kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz. Işıklı olmalarından dolayı özellikle gece de hayatın devam ettiği şehirlerde markaların görünür olmasını sağlamaktadır. Işıklı tabelalar ise birçok farklı formda ve çeşitte olabilmektedir. Bu nedenle markanıza en uygun ışıklı tabela seçimini yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Tabela Reklam ile markanızın pazarlama stratejilerine uygun bir şekilde ışıklı tabelanızı tasarlayabilirsiniz.

 

Işıklı Tabela Hizmetleri

Ticari alanda tercih edilen reklam araçlarından olan tabela, rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan ışıklı tabela modelleri, firmanın reklamının gece karanlığında da görünebilmesine olanak sağlayan bir tanıtım aracıdır.

Çatı Tabela Hizmetleri

Bu uygulamamız ile kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu ücretsiz sergileyebilirsiniz. Çatı tabela uygulamaları, markaların logoları ile de desteklenerek markanın hedef kitle üzerinde çok daha etkili olmasını sağlar.

Çatı Tabela Hizmetleri

Çatı tabela uygulamaları markaların görünür olmasını sağlamaktadır. İstanbul tabela reklam birçok farklı formda ve çeşitte olabilmektedir. Bu nedenle markanıza en uygun çatı tabela seçimini yapabilirsiniz. Bununla birlikte markanızın pazarlama stratejilerine uygun bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Genellikle çatı üzerine planlaması yapılan çatı tabela hizmetleri bu özelliğinden dolayı bu isimle anılmaktadır. Çatı tabelalarını diğer tabelalarından ayıran özelliği ise büyük ve göze çarpacak şekilde tasarlanmalarıdır. Bu sayede çok uzak mesafelerden dahi rahatlıkla fark edilebilirler ve okunabilirler

Totem Tabela Hizmetleri

Totem tabela hizmetler ile kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu reklam ücreti ödemeden sergileyebilirsiniz. Bu uygulamalar, markaların logoları ile desteklenerek hedef kitle üzerinde etkili olmasını sağlar.

Totem Tabela Hizmetleri

Totem reklam tabelaları özellikle otobanlarda ve şehirler arası yollarda karşımıza çıkmaktadır. Totem tabela çeşitleri büyük ve gösterişli olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle petrol istasyonlarında ve yol kenarında bulunan işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Gövde ve kaset bölümünden oluşan totem tabelaların uzun ömürlü kullanılabilmesi oldukça önemlidir. Bunun için firmamız gibi alanında uzman olan kişiler tarafından montajının gerçekleştirilmesi gerekir.

Eczane Tabelası

Sağlık sektöründe yer alan eczanelerde eczane tabelası kullanımı yasal mevzuata göre belirlenmiştir. Eczane tabelası yönetmeliğine göre tabela içerisinde yer alan özel boyutları vardır. Burada amaç  haksız rekabeti önlemektir

Eczane tabelalaında ara profillerin ve taşıyıcı yapısının yönetmeliğe uygun bir şekilde yapılmasına özen gösterilmelidir. Tabela içerisine su girişi engellenecek şekilde tasarlanmalıdır.

Eczane Tabelası

Tabela boyutları kanunda belirtilen ölçülerde olmalıdır. Bununla birlikte tabelada kullanılacak renkler sadece kırmızı ve beyaz renkt olmalıdır. Eczane yazısının pleksi vakum yapılarak oluşturulması uygundur. Tabelada yer alan eczane yazısının ışıklandırılması mecburi bir durumdur. Ayrıca nöbetçi eczane tabelalarının eczane tabelalarından farklı olduğu, boyut olarak daha küçük yapıda olduğu, LED eczane tabelası özelliği taşıdığı ve temizliğinin kolay olduğu belirtiliyor.

Dijital Baskı Hizmetleri

Kurumsal kimliğini yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan dijital baskı hizmetimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin materyaller üzerine basılması tekniği olarak bilinen dijital baskı uygulamaları;

 

 1. Vinil Baskı Hizmetleri
 2. Mesh Baskı Hizmetleri
 3. Folyo Baskı Hizmetleri
 4. Ligth Baskı Hizmetleri
 5. Kanvas Baskı Hizmetleri

EMSA REKLAM olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli dijital baskı hizmeti vermekteyiz. Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından birisi dijital baskı uygulamalarıdır. Öyleyse bu uygulamalar ile işletmenizin tanıtımını rahatlıkla yapabilirsiniz.

Vinil Baskı Hizmetleri

Vinil Baskı HizmetleriPVC asıllı baskı çeşidi olan Vinil Baskı Hizmetleri reklamcılığın vazgeçilmez bir ürünüdür. Vinil baskının popüler olmasının nedeni kullanım sürelerinin uzun, maliyetlerinin düşük olmasıdır.

Branda şeklinde de isimlendirilen vinil PVC türü olarak organik bileşik karışımlar içeren malzeme türüdür. Dayanıklı ve hafif olması nedeni ile üzerine baskı yapılabilmesi oldukça uygundur. Vinil kullanım özellikleri sayesinde birçok farklı alanda tercih edilen malzeme olarak da nitelendirilebilir. Vinil baskı reklam ürünleri  okul, hastane, otel, iş merkezleri gibi büyük alanlarda kullanımı sağlanır. Kalabalığın çok olduğu, kir, toz gibi unsurların bulunduğu alanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Diğer kullanım alanları;

Tanıtım, reklam amaçlı afişler veya pankartlar

 • Işıklı tabelalar
 • Cephe giydirme
 • Branda baskı
 • Diğer reklam alanları

İçerisinde bulunan organik bileşikler sayesinde son derece dayanıklı olan bir üründür. Dijital baskı sektöründe son yıllarda en sık tercih edilen bir malzemedir

Mesh Baskı Hizmetleri

Mesh Baskı HizmetleriDelikli brandalara uygulanan bir yöntem olan Mesh Baskı Hizmetleri en çok tercih edilen reklam ürünüdür. Mesh baskının tercih edilmesinin nedeni kullanım ömrünün uzun ve maliyetlerinin düşük olmasıdır.

Mesh baskı yöntemi, One way baskı ve vinil baskı yöntemlerine benzer. Bu yöntem delikli brandalara uygulanan bir uygulamadır. Geniş yüzeylerde kullanım imkânı sunduğu için özellikle bina giydirmelerinde ve dış mekânlarda tercih edilmektedir. Lamine ve dökme olarak ikiye ayrılan mesh baskı dijital baskı yöntemlerinden birisidir. Bununla birlikte solvent özlü boyalar ile de uygulanmaktadır. Mesh baskı reklam ürünü işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili reklam ürünüdür.

Özellikle hedef kitleye hitap eden reklam araçlarından biridir. Reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği reklam ürünlerin başında gelmektedir

Folyo Baskı Hizmetleri

Bu uygulamalarımız, hem iç mekan, hem de dış mekanlarda çok sık kullanılan dijital baskı yöntemlerinden birisidir. Folyo baskı  hizmetleri iç mekân kullanımında organik denilen su bazlı boyalar, dış mekân kullanımında ise genelde solvent özlü boyalar kullanılır.

Folyo Baskı Hizmetleri

Yapıştırılacağı zeminin temiz ve düz olması gerekir. Zemin olarak genelde plastik özlü polikarbon, pleksi, dekota, alüminyum, sac  gibi sert malzemeler kullanılır. Folyonun, baskı makinesinden çıktıktan sonra birkaç saat dinlenmesi gerekir. Eğer iç mekân için basılmışsa laminasyon yapılması zorunludur. Dış mekân olarak basılmış ise laminasyon zorunlu değildir, kişinin tercihine kalmıştır. Bunun dışında uygulamaya hazırdır.

Folyo baskı, diğer baskı ürünlerine nazaran ekonomik olması nedeniyle alışveriş merkezlerinde, okullarda, marketlerde, elektronik eşya mağazalarında, yapı marketlerinde, hastane, cafe ve restoranlarda güvenle kullanılabilir. Çok geniş bir kullanım ağı bulunan folyo baskılar aslında dikkat çekiciliği sayesinde tanıtım yapmak isteyen her alanda  kullanılabilir

Ligth Baskı Hizmetleri

Light Baskı Hizmetleri, açık hava reklam kampanyalarını önemli araçlarından birisidir. Genellikle trafiğin yoğun olduğu alanlarda ve şehiriçi otobüslerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Light baskı hem yaya hem de araç trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde kullanılabilmesi sayesinde daha fazla kişiye ulaşma imkânı sunar. Ayrıca kullanılan malzemeler sayesinde dijital baskıda yaratıcılığının en üst noktada olduğu baskı reklam araçlardan birisidir. Lightbox ekonomik olması nedeniyle alışveriş merkezlerinde, okullarda, marketlerde, elektronik eşya mağazalarında, yapı marketlerinde, hastane, cafe ve restoranlarda güvenle kullanılabilir. Çok geniş bir kullanım ağı bulunan lightbox’lar aslında dikkat çekiciliği sayesinde tanıtım yapmak isteyen her alanda  kullanılabilir

Kanvas Baskı Hizmetleri

Kanvas baskı hizmetleri genellikle tablolardan bilinse de hem iç hem de dış cephelerde sıklıkla kullanılan dijital baskı yöntemlerinden birisidir. Kanvas kumaş üzerine dijital baskı yöntemleri ile istenilen her türlü baskının gerçekleştiği kanvas baskılar, istenilen boyutta hazırlanabilmesi sayesinde her türlü cepheye uygulayabiliyoruz.

Bu uygulama ürünümüz müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği reklam uygulama sistemidir. Dijital baskı makinelerini ayıran bir diğer özellik baskı kafası sayılarıdır. Birçok makinede 2-4 ve 8 adet arasında değişen baskı kafası mevcuttur. Baskı kafa sayısı ve teknolojisi geliştikçe daha net ve kaliteli baskı alınmaktadır. Yüksek kalitede kanvas baskılar için baskı kafa sayısı önemli bir belirtidir. Baskı kafa sayısı aynı zamanda makinede baskı için kaç renk kullanıldığına dair önemli ipuçları sunar.

Kanvas baskı hizmeti birçok alanda kullanılmaktadır. Genellikle reklam amacıyla kullabılan kanvas baskılar tval üzerine farklı amaçlarda da kullanılabilmektedir.

Kullanım Alanları

 • Tablo, uygulama alanları
 • İç ve dış reklam uygulamaları
 • Dijital baskı uygulamaları
 • Tanıtım, ilan, reklam uygulamaları

Cephe Giydirme

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan cephe giydirme hizmetimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesi konusunda grafik tasarım uygulamalarımızla destek sağlıyoruz.

EMSA REKLAM olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli cephe giydirme ve cephe kaplama konusunda hizmet vermekteyiz. Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından olan Cephe giydirme, cephe kaplama uygulamalarımız ile işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Cephe Giydirme, Cephe Kaplama uygulamalarımız;

 1. Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri
 2. Mesh Germe Sistemleri
 3. Vinil Germe Hizmetleri
 4. One Way Vision Kaplama
 5. Folyo Kaplama Hizmetleri

Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri

Cephe GiydirmeÇok tercih edilen Kompozit Cephe Kaplama uygulamaları, ilan, duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir.  Hafif bir yapı malzemesi olmasının yanı sıra sağlamlığı ile de ön plana çıka kompozit cephe kaplama sistemleri markalara farklı tasarımlar ile hedef kitlelerinin dikkatini çekme imkânı sunmaktadır.

Kompozit Cephe Kaplama reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Bu sistemlerinin uygulanmasından sonra bina yüzeyi dümdüz bir şekilde görülmektedir. Bunun için germe işleminden önce profiller kesilip hazırlanarak alan hazırlanmaktadır. Daha sonrasında ise yüzey pürüzsüz bir hale getirilir. Tüm cephelere uygulayabildiğimiz kompozit cephe kaplama sistemleri geniş renk seçenekleri ile de müşterilerimizin isteklerini tam olarak karşılamaktadır. Daha iyi sonuç alabilmek için baskı yapılacak yüzeyin temiz olması gerekir. Yapışkan olan taraf ise siyah olmalıdır. Bunun nedeni ise baskı yapılan yüzeyin iç tarafından dışarı doğru bakıldığında, cam üzerinde hiçbir şeyin görünmemesidir. Aynı zamanda reklamı yaptıran yer için önemli bir avantajdır.

Mesh Germe Sistemleri

Mesh Germe Sistemleri özellikle yapıların dış cephelerine farklı, özgür ve modern bir görünüm sağlar. Kampanya, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir.

Delikli branda olarak da bilinen mesh germe sistemleri özellikle rüzgar geçirmesinde herhangi bir sakınca olmayan binalarda kullandığımız cephe giydirme sistemlerinden birisi olmaktadır. Mesh germe sistemlerinin müşterilerimize sunduğu en büyük avantaj dümdüz bir görüntü sağladığı için yüzeyi cam olmayan tüm alanlarda kullanılabilmesidir. Mesh Germe yapıların dış cephelerine farklı, özgür ve modern bir karakter sağlar. Geniş ürün yelpazesi olan dış cephe için özel üretilmiş Serge-Ferrari ürünleri ile cepheleriniz de farklı konseptler yaratabiliriz.

Mesh Germe Sistemleri

Vinil Germe Hizmetleri

Vinil Germe HizmetleriVinil Germe Hizmetleri kampanya, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir.  Folyo kaplamanın kullanıldığı her alanda kullanılabilen vinil germe, girintili çıkıntılı alanlara da uygulanabilmektedir.

Vinil germe reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Vinil germe sistemlerinin uygulanmasından sonra bina yüzeyi dümdüz bir şekilde görülmektedir. Bunun için germe işleminden önce profiller kesilip hazırlanarak alan hazırlanmaktadır. Daha sonrasında ise vinil bunun üzerine gerilerek yüzey pürüzsüz bir hale getirilmektedir. Diğer adı branda afis olan vinil germe uygulaması olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Boyutlarına göre fiyatlarında farklılık göstermektedir.

Seçim, kampanya ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan afişlerin malzemesidir. Reklam amacıyla hemen hemen tüm alanlarda uygulanabilir.  480 gr olan genelde 300x500cm, 150 x 300 cm, ve diğer istenilen ebatlarda resim ve tanıtım ilanı gibi büyük ebat afişlerde de kullanılmaktadır.

One Way Vision Kaplama

One Way Vision Kaplama Hizmetleri cam cephelere uygulanan eşsiz bir reklam ürünüdür. one way vision kaplama markalara hem reklam yapma hem de yüzeylerin eskimiş görüntülerini saklama imkanı sağlar.

Folyo kaplama reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Direkt olarak cam üzerine uygulayabildiği için daha hızlı ve ekonomik tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok binada gördüğümüz cam cephelerin kaplanmasında kullanılan one way vision kaplama delikli folyo olarak da bilinmektedir. Bu kaplamanın en büyük avantajı ise dışarıdan istenilen reklam dijital baskı kalitesinde görünürken, binanın içerisinden ise delikli yapısı sayesinde dışarısı görülmektedir.

One Way Vision kaplama Hizmetler

Folyo Kaplama Hizmetleri

Folyo kaplama hizmetleri markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabileceğiniz eşsiz bir reklam ürünüdür. İstanbul Tabela Reklam markalara hem reklam yapma hem de mekanların eskimiş görüntülerini ekonomik bir şekilde saklama imkanı sunmaktadır.

Folyo kaplama reklam ürünümüz müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği bir cephe giydirme sistemidir. Bu uygulamamız direkt olarak cephe üzerine uygulayabildiğimiz gibi aynı zamanda kompozit veya forex paneller üzerine de uygulama yapmaktayız. Folyo kaplama hizmeti; reklam sektöründe vitrinlerde, araç kaplamada, tabelalarda, cephe giydirme uygulamalarında uzun yıllardır tercih edilen bir malzemedir.  Folyoyu diğer kağıt stickerlardan ayıran en büyük özelliği, yapıştığı yerden sökülmek istendiğinde yapışkanını bırakmamasıdır. Çok geniş renk yelpazesine sahip olan folyo uzun ömürlü bir malzemedir.

Kutu Harf Tabela Sistemleri

Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan Kutu Harf Tabela hizmetlerimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Kutu harf tabela estetik görünümlerinin yanı sıra kullanıma göre tasarlanan ve uzun ömürlü tanıtım araçlarından birisidir baskı uygulamaları;

Kutu Harf Tabela

 1. Alüminyum Kutu Harf Tabela
 2. Fileli Kutu Harf Tabela
 3. Pleksi Kutu Harf Tabela
 4. Paslanmaz Kutu Harf Tabela

İstanbul Tabela Reklam olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli kutu harf tabela konusunda hizmet vermekteyiz. Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından olan kutu harf tabela uygulamalarımız ile işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum kutu harf tabela hizmetleri ile markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabilirsiniz. Kutu harf tabela rengini kaybetmeyen kir ve pas tutmayan bir tabela ürünüdür.

Müşterilerimiz Alüminyum kutu harf tabela talepleri estetik ve dikkat çekici görünümlerinin yanı sıra hava şartlarına uzun süre dayanma özelliğinin bulunmasından dolayı da tercih etmektedir. Genellikle dış mekânlarda kullanılması tercih edilse de iç mekânlarda da farklı bir görünüm elde ettiği için tercih eden müşterilerimiz bulunmaktadır.Alüminyum kutu harf tabela estetik görünümlerinin yanı sıra kullanıma göre tasarlanan ve uzun ömürlü tanıtım araçlarından birisidir. Üretiminde % 100 alüminyum malzeme kullanılmaktadır

Alüminyum Harf Tabela siparişlerinizde en vurucu etkiyi yaratmak için alanınıza göre en ideal tasarımları teknolojin verdiği en üst düzey imkanlarla yapıp üretiyoruz

Fileli Kutu Harf Tabela

Fileli kutu harf tabela krom ve ışıklı olması nedeniyle markanızı ön plana çıkartabilirsiniz. Paslanmaz krom malzeme kullanılarak üretilen fileli kutu harf uzun ömürlüdür. Bununla birlikte ışıklı olması nedeniyle farklı tabela modellerinden birisidir.

Işıklı bir model olması sayesinde de markanızı ve logonuzu daha fazla ön plana çıkarmanızı sağlamaktadır. uzun ömürlü olması da fileli kutu harflerin bir diğer özelliği olmaktadır. Tüm bunların yanında müşterilerimiz eşsiz işçiliğimiz ve her zaman onların memnuniyetini öne çıkarak iş prensiplerimiz sebebiyle bizlere güvenmekte ve uzun soluklu çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Fileli Harf Tabela siparişlerinizde en iyi etkiyi yaratmak için alanınıza göre en ideal tasarımları teknolojin verdiği en üst düzey imkanlarla yapıp üretiyoruz

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi kutu harf tabela hizmetleri ile firmanızı hedef kitleniz doğrultusunda geniş kesimlere tanıtabilirsiniz. Bu uygulama rengini uzun süre koruyan bir tabela ürünüdür.

Plastik cam olarak bilenen pleksi malzemesi birçok farklı tasarıma imkân veren esnekliğe sahiptir. Normal camlardan dayanıklı ve hafif olmalarının yanı sıra ısıyı da az ileterek kullanım ömrünü arttırır. İç mekânlarda kullanılsa da, dış mekânlarda farklı bir görünüm elde ettiği için tercih edilmektedir.

Pleksi kutu harf tabela için kullanılan renklerin solmaması, eskime ve yıpranma gibi sorunlar ortaya çıkmaması sebebiyle en ekonomik tercihtir. Birçok farklı tasarıma ve malzemeye göre farklılık tanıyan kutu harf tabelalar her müşterimiz için özel olarak hazırlanmaktadır. Yapısı ve malzemesi nedeniyle benzersiz özelleştirmelere olanak tanır ve oldukça dayanıklıdır.

istanbul tabela reklam

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Paslanmaz kutu harf tabela hizmetleri ile markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabilirsiniz. Kutu harf tabela rengini kaybetmeyen kir ve pas tutmayan bir tabela ürünüdür.

Paslanmaz kutu harf tabela estetik görünümlerine göre tasarlanan ve uzun ömürlü tanıtım araçlarındandır. Üretiminde çeşitli metallerin kullanılmasının yanı sıra fleksi de kullanılarak tasarım seçeneklerini artırmaktadır. Müşterilerimiz paslanmaz kutu harf tabela talepleri estetik ve dikkat çekici görünümlerinin yanı sıra hava şartlarına uzun süre dayanma özelliğinin bulunmasından dolayı da tercih etmektedir.Genellikle dış mekânlarda kullanılması tercih edilse de iç mekânlarda da farklı bir görünüm elde ettiği için tercih eden müşterilerimiz bulunmaktadır.

istanbul tabela reklam

Paslanmaz kutu harf tabela uygulamaları üzerine basılan harflerin hiçbirisinin bozulmamasıyla bilinir. Ayrıca dayanıklılığıyla müşterilerimizin en çok tercih ettiği reklam türüdür. Tasarıma ve malzemeye göre farklılık tanıyan kutu harf tabelalar müşterimiz için özel olarak hazırlanmaktadır. Yapısı ve malzemesi nedeniyle benzersiz özelleştirmelere olanak tanır ve oldukça dayanıklıdır.

İstanbul Tabela Reklam, Tamircin Burada resmi sponsorudur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Tabela Reklam | Dijital Baskı