Tabela Hizmetleri

Totem Tabela Hizmetleri

Totem Tabela Hizmetleri

Totem tabela hizmetler ile kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu reklam ücreti ödemeden sergileyebilirsiniz. Totem tabela uygulamaları, markaların logoları ile de desteklenerek markanın hedef kitle üzerinde çok daha etkili olmasını sağlar.

Totem Tabela Hizmetleri

Totem Tabela hizmetlerimize ait talepleriniz için bizi hemen arayabilir ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Totem reklam tabelaları özellikle otobanlarda ve şehirler arası yollarda karşımıza çıkmaktadır. Totem tabela çeşitleri büyük ve gösterişli olmaları sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle petrol istasyonlarında ve yol kenarında bulunan işletmelerde kullanıldıkları için de sıklıkla yol tabelası olarak da anılmaktadırlar.

Gövde ve kaset bölümünden oluşan totem tabelaların uzun ömürlü kullanılabilmesi için firmamız gibi alanında uzman olan kişiler tarafından montajının gerçekleştirilmesi gerekir.

Totem Tabela Hizmetleri

Totem Tabela Hizmetleri Uygulama Alanları

Totem tabela uygulamaları genellikle petrol istasyonlarında ve yol kenarlarında bulunan firmalar tarafından tercih edilmektedir. Totem reklamlarını diğer tabelalarından ayıran en büyük yol kenarlarında göze çarpacak şekilde tasarlanmalarıdır. Bu sayede çok uzak mesafelerden dahi rahatlıkla fark edilebilirler.

Bununla birlikte bu reklam tabelaları markaların logoları ile de desteklenerek markanın hedef kitle üzerinde çok daha etkili olmasını sağlar.

Neden Totem Tabelaları Tercih Edilir?

Totem tabelaları ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından birisidir. Rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi oldukça önemlidir. 

Yeni nesil ürünler arasında yer alan totem tabelalar, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte çeşitli seçenekler eşliğinde size sunulan ürünü, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu tesis edebilirsiniz. Tüm bunlar için yapmanız gereken ise çok basit. Kolayca bizimle iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünler ile tanışabilirsiniz.

Totem Tabela Hizmetleri Örnek Çalışmaları

Totem Tabela Hizmetleri için örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Eğer söz konusu olan tabela reklamı ise işinizi konusunda uzman Emsa Reklam ile çözebilirsiniz.

Totem Tabela Hizmetleri

Totem tabela hizmetleri söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet edin. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile her zaman hizmetinizde olmanın gururunu yaşıyoruz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Roll Up Baskı Hizmetleri

Alüminyum kasaya sahip olan ve markaların tanıtımında etkili kullanılan tanıtım aracı

Vinil Baskı Hizmetleri

PVC asıllı baskı çeşidi olan Vinil Baskı Hizmetleri reklamcılığın vazgeçilmez bir ürünüdür.

Folyo Baskı Hizmetleri

Hem iç mekan, hem de dış mekanlarda kullanılan dijital baskı yöntemlerinden

Totem Tabela Hizmeti Keşif Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   EMSA Reklam Hakkında

   EMSA REKLAM Kimdir?

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Baskı & Tabela

   Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

   Ön Keşif Hizmetleri

   Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız ya da iletişim hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

   Çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri KKD şartlarına büyük önem vermekteyiz.

   Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

   Tabela Reklam Uygulamaları

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

   Dijital Baskı Uyglamaları

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir