Tabela Hizmet Bölgeleri

Pendik Tabela Reklamı, Dijital Baskı

Pendik Tabela Reklamı, Dijital Baskı

Pendik Tabela Reklamı olarak, Dijital Baskı, Cephe Giydirme, Eczane Tabela Reklamı, Folyo Kaplama, Çatı Tabela uygulamalarında ön keşif ve en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Pendik Tabela Reklamı Dijital Baskı Uygulamalarımız

Emsa Reklam tüm reklam uygulamalarında müşterilerimizle sürdürülebilir ilişkiler hedeflemektedir. konusunda tecrübeli teknik kadrosu ile en uygun, en kaliteli çözümleri sunar. Pendik Tabela Reklamı, Dijital Baskı, sektördeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefler. Kadrosunda bulunan uzmanlaşmış teknik ekibiyle projelendirme işlerini büyük bir özenle ve taahhüt ettiği sürede yerine getirir.

Firmalarımıza ve çözüm ortaklarımıza aşağıdaki Pendik Tabela Reklamı, Dijital Baskı ürünlerini kalite standartlarına göre sağlıyor ve  belgelendiriyoruz. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak reklam ve tanıtım uygulamalarımız;

Pendik Tabela Reklam, Dijital Baskı çözümlerinde modern mimarinin ilkelerine paralel olarak hizmet vermektedir. Projelerin temel aşamalarında kaliteyi ve estetiği ortaya çıkaran detayları profesyonelce uygulamakta, çalışma disiplinini her ayrıntıda ustalıkla görebileceğiniz eserler ortaya çıkarmaktadır.

Emsa Reklam olarak, size bir telefon kadar uzaktayız ve ideal teklifler ile işinize verdiğimiz değeri gösterebiliriz

Pendik Tabela Reklamı, Dijital Baskı Örnek Çalışmaları

Örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çatı Tabela Hizmetleri

Kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu ücretsiz sergileyebilirsiniz.

Işıklı Tabela Hizmetleri

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen gece ve gündüz tanıtım araçlarından

Kutu Harf Tabela

Krom ve ışıklı olması nedeniyle markanızı ve logonuzu daha fazla ön plana çıkartabilirsiniz

Pendik Tabela Reklamı, Dijital Baskı Özellikleri

Pendik Tabela Reklamı, Dijital Baskı olarak müşterilerimizin talebi doğrultusunda çeşitli markalara sahip tabela reklam imalat ve montajlarını yapmaktayız. Tabela Reklam, Dijital Baskı Hizmetleri hızlı kargo ve kusursuz servis imkanı ile 2008 yılından bu yana profesyonel olarak yapılmaktadır. Tüm Tabela Modelleri ve Tabela İmalatı İçin Ücretsiz keşif ve teklif için bizi arayabilirsiniz. 

Keşif Hizmeti

Çalışmalara başlamadan önce yapılacak olan reklam tabelası için önceden görülmesi, ölçeklendirilmesi ve bir plan oluşturulması gerekir.

Tasarım Hizmeti

Alınan ölçüler ve istekleriniz doğrultusunda bilgisayar ortamına aktarılarak görüntü çıktısı alınır. Onay verildiği takdirde imalat aşamasına geçilir.

Tabela Reklam İmalat Hizmeti

Beğendiğiniz tasarım alanında uzman mühendislerimiz tarafından ve geniş makine parkuru ile en kısa zamanda üretimi yapılarak montaj haline gelir.

Tabela Reklam Montaj Hizmeti

Beğendiğiniz tasarım alanında uzman mühendislerimiz tarafından ve geniş makine parkuru ile en kısa zamanda üretimi yapılarak montaj haline gelir.

Tabela; ışıklı, ışıksız ve yerine göre dinamik olabilen, tanıtım ve farkındalık oluşturmak amacıyla kullanılan, yapısında isteğe göre kompozit, pleksi, krom, alüminyum vs çeşitli malzemeler bulunan levhadır. Çeşitli atölyelerde üretilir ve ekiplerce montajı yapılır. Peki doğru tabela nasıl olmalıdır? Tabela ihtiyacınızı nasıl karşılarsınız?

EMSA REKLAM

Baskı işlerinde uzman deneyim

2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Hakkındaki Videoyu Oynat İstanbul Baskı Hizmetleri

Diğer Pendik Tabela Reklamı, Dijital Baskı Hizmetleri 

Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır. Emsa Reklam alanında, bilgi birikimi ve ürün seçenekleri ile dikkat çeken firmamız ise size mükemmel sonuçlar sunmak amacı ile hizmet verme amacıyla kurulmuştur.

Tabela uygulamalarımızı; Işıklı Tabela, Işıksız Tabela,Vinil Germe Tabela, Led Tabela, Kutu Harf Tabela, Kompozit Tabela ve Pleksglas Tabela olarak sınıflandırabiliriz.

Bu tabelaların kendi içinde birçok çeşidi bulunmaktadır. Işıksız Alüminyum Tabela, Işıksız Kompozit Tabela, Işıksız Pleksiglas Kutu Harf, Işıksız Krom Kutu Harf, Işıksız Polikarbon Tabela, gibi daha bir  çok ışıksız tabela çeşitleri şeklinde sıralayabiliriz.

Pendik Tabela Reklam, Dijital Baskı olarak yaptığımız diğer hizmetler ise;

 • Pendik Işıklı Tabela
 • Pendik Çatı Tabela
 • Pendik Işıksız Tabela
 • Pendik Totem Tabela
 • Pendik Paslanmaz Kutu Harf Tabela
 • Pendik Pleksi Kutu Harf Tabela
 • Pendik Fileli Kutu Harf Tabela
 • Pendik Alüminyum Kutu Harf Tabela 
 • Pendik Folyo Kaplama
 • Pendik One Way Vision Kaplama 
 • Pendik Vinil Germe 
 • Pendik Kompozit Cephe Kaplama
 • Pendik Kanvas Baskı 
 • Pendik Ligth Baskı
 • Pendik Folyo Baskı 
 • Pendik Mesh Baskı 
 • Pendik Vinil Baskı 
 • Pendik Reklam Dubaları
 • Pendik Roll Up Baskı
 • Pendik Makam Bayrakları
 • Pendik Eczane Tabelası

Tabela çalışması yaptırmadan önce yapılacak yerin, mekanın önceden görülmesi, ölçeklendirilmesi ve nasıl bir çalışma istediğinizle ilgili bir plan çıkartılması gerekir. Emsa Reklam, proje onaylandıktan sonra, zamanında montaj ve teslim yapılmaktadır.  Kurumsal kimliğinize uygun farklı tasarımlarla hazırladığımız tabelanız taahhüt ettiğimiz günde teslim edilmektedir.

Aldığımız ölçüler ve verdiğiniz doneler ile yapılacak işin nasıl görüneceği bilgisayar ortamında hazırlanır. Böylelikle kötü süprizlere maruz kalmazsınız. Beğenilen tasarımınız profesyonel imalat ekibi ve geniş, makine parkuru ile kısa sürede üretilir ve montaja hazır hale getirilir. Önceden planlanan sürede montaja gelinir. Tecrübeli montaj ekibimiz tarafından uygulanır ve teslimatı yapılır.

Emsa Reklam Tabela olarak şehir dışındaki müşterilerimize de hizmet vermekteyiz.2008 yılından bu yana; yenilikçiliği yüksek teknoloji ve tasarım ile dikkat çekici tabela ve reklam çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimize hitap edecek en doğru, kaliteli malzeme ve tasarımlar ile fark yaratmaya devam ediyoruz. İstediğiniz ölçülere uygun kaliteli, uzun yıllar kullanabileceğiniz reklam tabelası hizmeti vermekteyiz.

Pendik Eczane Tabelası İmalatı ve Montajı

Pendik Eczane Tabelası yeni yönetmeliğe uygun olarak Emsa Reklam tarafından aynı gün hazırlanır ve montajı yapılır.  Pendik Eczane Tabelası ara profillerin ve taşıyıcı yapısının yönetmeliğe uygun bir şekilde yapılmasına özen göstermekteyiz. Eczane Tabelası içerisine su girişi engellenecek şekilde tasarlıyoruz.

Tabela boyutları kanunda belirtilen ölçülerde olmalıdır Bununla birlikte tabelada kullanılacak renkler sadece kırmızı ve beyaz renkt olmalıdır. Eczane Tabelası yazısının pleksi vakum yapılarak oluşturulması uygundur ve tabelada yer alan eczane yazısının ışıklandırılması mecburi bir durumdur. Ayrıca nöbetçi eczane tabelalarının eczane tabelalarından farklı olduğu, boyut olarak daha küçük yapıda olduğu, LED eczane tabelası özelliği taşıdığı ve temizliğinin kolay olduğu belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eczane Tabelası

Dijital baskı, tabela, reklam uygulamalarında  iş akışınızı hızlandırın

Vinil Baskı Hizmetleri

PVC asıllı baskı olan Vinil Baskı Hizmetleri reklamcılığın vazgeçilmez ürünüdür.

Folyo Baskı Hizmetleri

Markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabilirsiniz

EMSA Reklam Hakkında

EMSA REKLAM Kimdir?

2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

Baskı & Tabela

Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

Ön Keşif Hizmetleri

Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız ya da iletişim hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

Tüm reklam uygulamalarımızda İSG Hizmetleri uygulaması alarak ve Kişisel Koruyucu Donanım şartlarına büyük önem vermekteyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Totem Tabela Hizmetleri

Totem tabela hizmetler ile kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu sergileyin

One Way Vision Kaplama

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen gece ve gündüz tanıtım araçlarından

Kanvas Baskı Hizmetleri

Hem iç hem de dış cephelerde sıklıkla kullanılan dijital baskı yöntemlerinden birisidir

Tabela Reklamı Baskı Hizmetleri Keşif Talebi ve Teklif Formu
Tabela ve Dijital Baskı reklam ürünlerimizle firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir