Tabela Hizmetleri

Işıklı Tabela Hizmetleri

Işıklı Tabela Hizmetleri

Işıklı tabela hizmetlerimiz,n müşterilerimiz tarafından bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük nedeni hem gündüz hem de gece markaların reklamını kesintisiz bir şekilde yapmalarıdır. 

Işıklı Tabela Hizmetleri

Işıklı Tabela talepleriniz için bizi hemen arayabilir ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Işıklı olmalarından dolayı özellikle gece de hayatın devam ettiği şehirlerde markaların görünür olmasını sağlamaktadır. Işıklı tabelalar ise birçok farklı formda ve çeşitte olabilmektedir. Bu sebeple de markanıza en uygun ışıklı tabela seçimini yapabilir ve markanızın pazarlama stratejilerine uygun bir şekilde ışıklı tabelanızı tasarlayabilirsiniz

Ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan tabela, rekabet amacıyla dikkatleri çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi oldukça önemlidir. Çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan ışıklı tabela modelleri, firmanın reklamının gece karanlığında da görünebilmesine olanak sağlayan bir tanıtım aracıdır.

Tabela Reklamı

Işıklı Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Genel olarak içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma araçları yerleştirilen ışıklı tabelalar şık bir görüntü sağlamaktadır. İçerisine konulan ışık sayesinde, ön kısmında yer alan reklam yazıları kolaylıkla okunabilmektedir.

Zemin malzemelerinin içinde yaygın olarak kullanılan Pleksi Glass’ın en önemli özelliği, ışık geçirgenliğine sahip olmasıdır. Halk arasında “mika” olarak bilinen bu malzeme, çok sayıda renk seçeneğine sahiptir. Kalınlığının doğru belirlenmesi önemlidir. Çünkü gereğinden fazla ince olan malzeme, fazla ısı veya soğuk nedeniyle deformasyon geçirecektir

Işıklı Tabela Çalışmaları

Işıklı Tabela çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

One Way Vision Kaplama

Cam cephelere uygulanan eşsiz bir reklam ürünü olup, en çok tercih edilen reklam ürünüdür

Folyo Kaplama Hizmetleri

Markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabileceğiniz eşsiz bir reklam ürünüdür.

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum harf tabela ile markanızı ve kurumsal kimliğinizi hedef kitlenize tanıtabilirsiniz.

Tabela & Reklam Keşif Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   EMSA Reklam Hakkında

   EMSA REKLAM Kimdir?

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Baskı & Tabela

   Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

   Ön Keşif Hizmetleri

   Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız ya da iletişim hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

   Baskı ve tabela çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri Kişisel Koruyucu Donanım şartlarına büyük önem vermekteyiz.

   Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

   Tabela Reklam Uygulamaları

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

   Dijital Baskı Uyglamaları

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir