Cephe Giydirme

Vinil Germe Hizmetleri

Vinil Germe Hizmetleri

Vinil Germe Hizmetleri kampanya, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir.  Folyo kaplamanın kullanıldığı her alanda kullanılabilen vinil germe ayrıca girintili çıkıntılı alanlara da uygulanabilmektedir.

Vinil Germe Hizmetleri

Tüm reklam, tabela, baskı talepleriniz için bizi hemen arayabilir ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Vinil germe reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Vinil germe sistemlerinin uygulanmasından sonra bina yüzeyi dümdüz bir şekilde görülmektedir. Bunun için germe işleminden önce profiller kesilip hazırlanarak alan hazırlanmaktadır. Daha sonrasında ise vinil bunun üzerine gerilerek yüzey pürüzsüz bir hale getirilmektedir.

Diğer adı branda afis olan vinil germe uygulaması olumsuz hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Boyutlarına göre fiyatlarında farklılık göstermektedir.

Seçim, kampanya ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan afişlerin malzemesidir. Reklam amacıyla hemen hemen tüm alanlarda uygulanabilir. 

480 gr olan genelde 300x500cm, 150 x 300 cm, ve diğer istenilen ebatlarda resim ve tanıtım ilanı gibi büyük ebat afişlerde de kullanılmaktadır.

Vinil Germe Nerelerde Kullanılır ?

Vinil germe hizmeti birçok alanda kullanılmaktadır. Reklam amaçlı kullanıldığı gibi, kapatıcılığı olduğundan maskeleme amacıyla da kullanılabilir.

Vinil Germe Kullanım Alanları

 • Tanıtım, reklam amaçlı afişler veya pankartlar
 • Işıklı tabelalar
 • Cephe giydirme
 • Branda baskı
 • Diğer reklam alanları

Vinil Germe Hizmetleri Örnek Çalışmaları

Bu hizmetler için örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Neden Vinil Germe Hizmetleri Tercih Edilir?

Sektörünüzün önde gelen markalarından biri olmak istiyorsanız, markanızın reklam yüzü olacak reklamınızı iyi seçmeniz gerekir. 

Bu reklam ürünü size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili bir reklam ürünüdür. 

Bu hizmet özellikle hedef kitleye hitap eden reklam araçlarından biridir. Reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği reklam ürünlerin başında gelmektedir.

Eğer söz konusu olan tabela reklamı ise işinizi konusunda uzman Emsa Reklam ile çözebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vinil Germe Hizmetleri

Kampanya, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir

Eczane Tabelası

Sağlık sektöründe yer alan eczanelerde eczane tabelası kullanımı yasal mevzuata göre belirlenmiştir

Reklam Dubaları

Baskılı ya da baskısız ürün çeşitleri ile ücretsiz tasarım desteği sunuyoruz

Ön Keşif Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   EMSA REKLAM & TABELA HİZMETLERİ

   BASKI & REKLAM HİZMEti

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Videoyu oynat

   Baskı & Reklam Çalışmalarımız

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Kaplama Hizmetleri

   Baskı & Reklam Çalışmalarımız

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Reklam çalışmalarımızda İş Güvenliği eğitimleri alarak KKD şartlarına büyük önem vermekteyiz.

   EMSA Reklam Hakkında

   EMSA REKLAM Kimdir?

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Baskı & Tabela

   Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

   Ön Keşif Hizmetleri

   Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

    

   Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

   Tabela Reklam Uygulamaları

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

   Dijital Baskı Uyglamaları

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir