Dijital Baskı

Mesh Baskı Hizmetleri

Mesh Baskı Hizmetleri

Delikli brandalara uygulanan bir yöntem olan Mesh Baskı Hizmetleri en çok tercih edilen reklam ürünüdür. Mesh baskının bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise kullanım ömrünün uzun ve maliyetlerinin düşük olmasıdır. 

Mesh Baskı Nedir ?

One way baskı ve vinil baskı yöntemlerine benzeyen bir baskı yöntemi olan mesh baskı delikli brandalara uygulanan bir yöntemdir.

Geniş yüzeylerde kullanım imkânı sunduğu için özellikle bina giydirmelerinde ve dış mekânlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Lamine ve dökme olarak ikiye ayrılan mesh baskı dijital baskı yöntemlerinden birisi olmakla birlikte solvent özlü boyalar ile uygulanmaktadır.

Mesh Baskı Hizmetleri

Mesh baskı hizmetleri müşterilerimize sunduğu en büyük avantaj dümdüz bir görüntü sağladığı için yüzeyi cam olmayan tüm alanlarda kullanılabilmesidir.

Sektörünüzün önde gelen markalarından biri olmak istiyorsanız, markanızın reklam yüzü olacak reklamınızı iyi seçmeniz gerekir. 

Mesh baskı reklam ürünü size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili bir reklam ürünüdür. Özellikle hedef kitleye hitap eden reklam araçlarından biridir. Reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği reklam ürünlerin başında gelmektedir.

Mesh Baskı Nerelerde Kullanılır?

Mesh baskı, diğer baskı ürünlerine nazaran ekonomik olması nedeniyle alışveriş merkezlerinde, okullarda, marketlerde, elektronik eşya mağazalarında, yapı marketlerinde, hastane, cafe ve restoranlarda güvenle kullanılabilir.

Çok geniş bir kullanım ağı bulunan msh baskılar aslında dikkat çekiciliği sayesinde tanıtım yapmak isteyen her alanda  kullanılabilir

Mesh Baskı Hizmetleri Örnek Çalışmaları

Mesh Baskı Hizmetleri için örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Neden Mesh Baskı Hizmetleri Tercih Edilir?

Mesh baskı ürünü size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili bir reklam ürünüdür. 

Sektörünüzün önde gelen markalarından biri olmak istiyorsanız, markanızın reklam yüzü olacak reklamınızı iyi seçmeniz gerekir. 

Mesh baskı hizmetlerinde bizi tercih etmeniz için 6 neden;

 • İnsan sağlığına dost su bazlı pigment mürekkepler ile baskı yapıyoruz.
 • 8 renk teknolojisi kullanıyoruz.
 • Son tenoloji baskı makinemizle hızlı ve orjinal baskılar ortaya çıkartıyoruz.
 • Bir buçuk metre eninde istediğiniz boyda baskıyı yapabiliyoruz.
 • Hızlı bir baskı makinesine sahip olduğumuz için siparişleriniz hızlı teslimat ile uyguluyoruz.
 • Güvenilir ve 20 yıllık iş tecrübesine sahip bir firmayız.
BASKI TANITIM VİDEOMUZ

Baskı işlerinde uzman deneyim

2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

Hakkındaki Videoyu Oynat İstanbul Baskı Hizmetleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi harf tabela ile firmanızı hedef kitleniz doğrultusunda geniş kesimlere tanıtabilirsiniz

Işıksız Tabela Hizmetleri

Firmaların tabela çeşitleri içerisinde en sık tercih ettiği tabela modellerinin başında

Totem Tabela Hizmetleri

Kurumsal kimliğinizin reklamını ömür boyu reklam ücreti ödemeden sergileyebilirsiniz

Kanvas Baskı Hizmetleri Keşif Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   Reklam çalışmalarımızda İş Sağlığı Güvenliği eğitimleri alarak KKD şartlarına büyük önem vermekteyiz.

   EMSA Reklam Hakkında

   EMSA REKLAM Kimdir?

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Baskı & Tabela

   Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

   Ön Keşif Hizmetleri

   Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

    

   Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

   Tabela Reklam Uygulamaları

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

   Dijital Baskı Uyglamaları

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir