Cephe Giydirme

One Way Vision Kaplama Hizmetleri

One Way Vision Kaplama Hizmetleri

One Way Vision Kaplama Hizmetleri cam cephelere uygulanan eşsiz bir reklam ürünüdür. one way vision kaplama markalara hem reklam yapma hem de yüzeylerin eskimiş görüntülerini saklama imkanı sağlar.

One Way Vision Kaplama Hizmetleri

One Way Vision Kaplama Hizmetleri talepleriniz için bizi hemen arayabilir ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Folyo kaplama reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Direkt olarak cam üzerine uygulayabildiği için daha hızlı ve ekonomik tanıtım aracıdır.

Günümüzde birçok binada gördüğümüz cam cephelerin kaplanmasında kullanılan one way vision kaplama delikli folyo olarak da bilinmektedir.

Bu kaplamanın en büyük avantajı ise dışarıdan istenilen reklam dijital baskı kalitesinde görünürken, binanın içerisinden ise delikli yapısı sayesinde dışarısı görülmektedir.

One Way Vision Kaplama Hizmetleri

One Way Vision Kaplama Nerelerde Kullanılır ?

One Way Vision kaplama hizmeti birçok alanda kullanılmaktadır. Reklam amaçlı kullanıldığı gibi, kapatıcılığı olduğundan maskeleme sektöründe de kullanılır. 

One Way Vision Kaplama Kullanım Alanları

Bu reklam aracı cam ve benzeri tüm alanlarda ürün & hizmet tanıtımı amacıyla kullanılabilir.

 • AVM’ler
 • Otobüs durağı reklamları
 • Kurumsal Firmalar
 • Camekan Billboard’lar
 • Cemekan Reklam Panoları
 • Taşıt giydirmeleri

One Way Vision kaplama Hizmetleri Örnek Çalışmaları

One Way Vision kaplama için örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Neden One Way Vision Kaplama Hizmetleri Tercih Edilir?

Sektörünüzün önde gelen markalarından biri olmak istiyorsanız, markanızın reklam yüzü olacak reklamınızı iyi seçmeniz gerekir. 

One Way Vision Kaplama reklam ürünü size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili bir reklam ürünüdür. 

One Way Vision kaplama özellikle hedef kitleye hitap eden reklam araçlarından biridir. Reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği reklam ürünlerin başında gelmektedir.

Eğer söz konusu olan tabela reklamı ise işinizi konusunda uzman Emsa Reklam ile çözebilirsiniz.

Emsa Reklam Hizmetleri Tanıtımı

Reklam hizmetleri söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet edin. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile her zaman hizmetinizde olmanın gururunu yaşıyoruz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mesh Baskı Hizmetleri

Delikli brandalara uygulanan bir yöntem olup en çok tercih edilen reklam ürünüdür

Ligth Baskı Hizmetleri

Light Baskı, açık hava reklam kampanyalarını önemli araçlarından birisidir.

Vinil Germe Hizmetleri

Kampanya, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir

One Way Vision Kaplama Hizmeti Keşif Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Tüm reklam uygulamalarımızda OSGB Hizmetleri uygulaması alarak ve KKD şartlarına büyük önem vermekteyiz.

   EMSA Reklam Hakkında

   EMSA REKLAM Kimdir?

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Baskı & Tabela

   Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

   Ön Keşif Hizmetleri

   Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız ya da iletişim hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

   Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

   Tabela Reklam Uygulamaları

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

   Dijital Baskı Uyglamaları

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir