Cephe Giydirme

Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri

Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri

En çok tercih edilen Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri, ilan ve duyuru gibi dijital baskılarda kullanılan reklam afişlerindendir.  Hafif bir yapı malzemesi olmasının yanı sıra sağlamlığı ile de ön plana çıka kompozit cephe kaplama sistemleri markalara farklı tasarımlar ile hedef kitlelerinin dikkatini çekme imkânı sunmaktadır.

Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri

Tüm reklam, tabela, baskı Hizmetleri talepleriniz için bizi hemen arayabilir ya da keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Kompozit Cephe Kaplama reklam ürünü müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiği cam giydirme sistemidir. Bu sistemlerinin uygulanmasından sonra bina yüzeyi dümdüz bir şekilde görülmektedir. Bunun için germe işleminden önce profiller kesilip hazırlanarak alan hazırlanmaktadır. Daha sonrasında ise yüzey pürüzsüz bir hale getirilir.

Tüm cephelere uygulayabildiğimiz kompozit cephe kaplama sistemleri geniş renk seçenekleri ile de müşterilerimizin isteklerini tam olarak karşılamaktadır.

Daha iyi sonuç alabilmek için baskı yapılacak yüzeyin temiz olması gerekir. Yapışkan olan taraf ise siyah olmalıdır. Bunun nedeni ise baskı yapılan yüzeyin iç tarafından dışarı doğru bakıldığında, cam üzerinde hiçbir şeyin görünmemesidir. Aynı zamanda reklamı yaptıran yer için önemli bir avantajdır

İstanbul Tabela & Baskı

Kompozit Cephe Kaplama Nerelerde Kullanılır ?

Kompozit cephe kaplama hizmeti birçok alanda kullanılmaktadır. Reklam amaçlı kullanıldığı gibi, kapatıcılığı olduğundan maskeleme amacıyla da kullanılabilir.

Kullanım Alanları

 • Tanıtım, reklam amaçlı afişler veya pankartlar
 • Cephe giydirme uygulamaları
 • Bina, Sosyal Tesis, gibi alanların dış cephe kaplamaları

Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri Örnek Çalışmaları

Örnek çalışmalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Neden Kompozit Cephe Kaplama Hizmetleri Tercih Edilir?

Cephe kaplama ürünü size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Bununla birlikte hem dikkat çekiciliği açısından, hem de  kullanıldığı mekanlarda tanıtım amaçlı etkili bir reklam ürünüdür. 

Sektörünüzün önde gelen markalarından biri olmak istiyorsanız, markanızın reklam yüzü olacak reklamınızı iyi seçmeniz gerekir. 

Bu reklam uygulaması özellikle hedef kitleye hitap eden reklam araçlarından biridir. Reklam verenlerin görsel ve yazılı basın araçlarından sonra en çok reklam verdiği reklam ürünlerin başında gelmektedir.

Eğer söz konusu olan tabela reklamı ise işinizi konusunda uzman Emsa Reklam ile çözebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Makam Bayrakları

Özellikle resmi kurumlarda, parti ve belediyelerde sıklıkla kullanılan ürünlerdir

Vinil Baskı Hizmetleri

PVC asıllı baskı çeşidi olan Vinil Baskı Hizmetleri reklamcılığın vazgeçilmez bir ürünüdür.

Folyo Baskı Hizmetleri

Hem iç mekan, hem de dış mekanlarda kullanılan dijital baskı yöntemlerinden

Keşif Talebi ve İletişim
Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz.   Bize Ulaşın

   KONUM

   Abdurrahmangazi Mah, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15
   Sultanbeyli/İstanbul

   P.tesi - C.tesi 9:00-19:00

   EMSA REKLAM & TABELA HİZMETLERİ

   BASKI & REKLAM HİZMEti

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Videoyu oynat

   Baskı & Reklam Çalışmalarımız

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Kaplama Hizmetleri

   Baskı & Reklam Çalışmalarımız

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübelerle bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirliyoruz, Hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri KKD şartlarına büyük önem vermekteyiz.

   EMSA Reklam Hakkında

   EMSA REKLAM Kimdir?

   2008 yılından bu zamana elde ettiğimiz tecrübeler ışığında bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmak önceliğimizdir.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Reklam söz konusu olduğunda, işinizi konunun uzmanı olan ellere emanet etmelisiniz. Bizler bu alandaki tecrübemiz ve başarılarımız ile hizmetinizdeyiz.

   Emsa Reklam, normal bir serviste rastlayamayacağımız tecrübe, fiyat seçenekleri ve ilgili malzemeler ile profesyonel sonuçlar sunmaktadır.

   Baskı & Tabela

   Yeni nesil ürünler arasında yer alan tabela ve reklam ürünlerimiz, size işinizde kolaylık sağlayacak, iş akışınızı hızlandıracaktır. Çeşitli seçenekler ile sunulan ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza uygun olarak seçebilir, işletmenizi için en iyi sonucu edebilirsiniz

   Ön Keşif Hizmetleri

   Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bunun için öncelikle ön keşif formumuzu doldurarak bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

    

   Hakkındaki Videoyu Oynat Totem Tabela Hizmetleri

   Tabela Reklam Uygulamaları

   Hakkındaki Videoyu Oynat Folyo Baskı Hizmetleri

   Dijital Baskı Uyglamaları

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir