Dijital Baskı Sistemleri

Emsa Reklam Dijital Baskı Hizmetleri

Kurumsal kimliğini yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan dijital baskı hizmetimiz ile rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Dijital ortamda bulunun görsel veya metinlerin çeşitli materyaller üzerine basılması tekniği olarak bilinen dijital baskı uygulamaları;

  1. Vinil Baskı Hizmetleri
  2. Mesh Baskı Hizmetleri
  3. Folyo Baskı Hizmetleri
  4. Ligth Baskı Hizmetleri
  5. Kanvas Baskı Hizmetleri

EMSA REKLAM olarak müşterilerimize kaliteli, sınırsız tasarım desteği ile uygun maliyetli dijital baskı konusunda hizmet vermekteyiz. 

Markanızı tanıtmanın ve kurumsal olmanın en iyi yollarından olan dijital baskı uygulamalarımız ile işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Dijital Baskı Uygulamalarınız Nelerdir?
Reklam Baskı uygulamalarınız nelerdir?

Türkiye'nin her bölgesine reklam, tabela, baskı uygulamalarında yüksek standartlarda hizmet alabilirsiniz. Kurumsal kimliğinizi yansıtacak reklam ve tanıtım uygulamalarımız ise

hizmetleri vermekteyiz.

Baskı hizmetinizde keşif hizmetiniz var mı?

Tabela ve Reklamlarımızla firmanızın ihtiyacı olan dinamikleri iyi analiz ederek ve sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu doğrultuda ön keşif hizmetini İstanbul'un tüm bölgelerine ÜCRETSİZ olarak yapıyoruz

Baskı ve Reklam hizmetleri için ücretsiz tasarım sağlıyor musunuz?

Evet, tasarım hizmetini ÜCRETSİZ olarak sağlıyoruz. Alınan ölçüler ve talepleriniz doğrultusunda bilgisayar ortamına aktarılarak görüntü çıktısı alınır ve onayınıza sunulur.

Ön Keşif hizmetini hangi bölgelere veriyorsunuz?

Ön keşif hizmeti şimdilik İstanbul'un tüm bölgelerine sağlıyoruz.

Size Nasıl Ulaşabilirim?
  • Abdurrahmangazi, Ferah Caddesi Çamoluk Sk. No:15 Sultanbeyli/İstanbul
  • Telefon: (0532) 136 44 60
  • Telefon: (0216) 398 68 22
  • Mail: emsa-reklam@hotmail.com
Çalışmalarınıza dair güvenlik uygulamalarınız nelerdir?

Tüm baskı, reklam, saha çalışmalarında her yıl Online İSG Eğitimi üzerinden iş sağlığı ve güvenliği sertifikası alarak çalışmalarımızı iş güvenliği çerçevesinde gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte kişisel koruyucu donanım ihtiyaçlarımızı Güvenli KKD üzerinden temin ediyoruz.